Kościół Ogłoszenia Parafialne krakow

Z perspektywy przemian ostatnich wieków widzimy dziś, że treści tak bardzo różniące chrześcijan w XVI wieku, są dziś akceptowane przez obie strony historycznego sporu. Niedawno kler pokazał swoją chciwość, otrzymując od Donalda Tuska po zakulisowych staraniach, bardzo pokaźną ofiarę z budżetu, na rzecz Świątyni Opatrzności Bożej. Ten sam premier Tusk, który jeszcze nie tak dawno nie szczędził cierpkich słów pod adresem ojca Rydzyka, i który swoimi wypowiedziami wetknął zadrę w dusze moherowego elektoratu, przekazał sowitą ofiarę na jego geotermalną inicjatywę, aby "kupić" sobie milczenie ojca imperatora. Nic dziwnego, że z roku na rok kościoły w Polsce pustoszeją, a przed księdzem przychodzącym z kolędą zamykanych jest coraz więcej drzwi. Kościoły Pokoju w Świdnicy i Jaworze powstały w II połowie XVII wieku.

Violetta nadal jest częstym gościem redaktora Polskiego Radia i TVP Info Grzegorza Slubowskiego, a Polskie Radio jest we władaniu korespondenta w Moskwie w czasie stanu wojennego – Andrzeja Siezieniewskiego. Te "zalety" pani redaktor Kurczab, dają jej duże możliwości w czasach kiedy w Polsce rządzi Matoł i Szczynukowicz. Szkoda, jeśli to prawda, bo jej książka "Głową mur Kremla" jest naprawdę dobra i szczera. Znajdziemy tu praktycznie wszystko – zamki, kościoły i klasztory, a nawet zabytkowe starówki miast z regionu.

Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści. W Holandii w 46 tyś mieście w Waalwijk (niedaleko Tilburg) gdzie mieszkają moi krewni są three kościoły katolickie, tyle samo ile u mnie w 16 tyś. Kościoły w południe są zapełnione dużo w nich młodzieży i dzieci, dorosłych, liczba starszych jest z reguły najwięcej wieczorem. Kościoły zazwyczaj są pełne w Boże Narodzenie, albo Wielkanoc. Do roku 1982 liczba parafii wzrosła do 7 tys.

W przeciwieństwie do wiernych w Polsce i ogromnej części ludzi w tym kraju znaczących, wyznaczających sposób myślenia Polaków i ich widzenia rzeczywistości, którzy mentalnie pozostali w Kościele Jana Pawła II do dziś, hierarchowie w Polsce doskonale dostrzegli moment, w którym "Kościół papieża Polaka" tracił na znaczeniu w katolickim świecie, aż niemal zanikł.

Pierwszym Polakiem, który został ordynowany na duchownego był ks. Władysław Dropiowski, zaś superintendentem okręgu, a później i zwierzchnikiem Kościoła Metodystycznego w Polsce był ks. Konstanty Najder. W Polsce będzie podobnie za 15-20 lat jak dzisiaj w Niemczech.

Powstał w ten sposób nowy kościół pod nazwą Kościół Rzymskokatolicki Starobiskupiego Kleru. Wkrótce w Niemczech (w tym także na Śląsku), Szwajcarii, Austro-Węgrzech, Wielkiej Brytanii i w innych krajach, powstały odrębne Kościoły starokatolickie, które uznały Utrecht na swojego sojusznika, a wkrótce za Kościół-Matkę. Wkrótce kościoły starokatolickie wprowadziły języki narodowe do liturgii, zniosły obowiązkowy celibat duchownych i opowiedziały się za ekumenizmem. Reformowany Kościół Katolicki w Polsce (RKK) jest częścią Ekumenicznej Wspólnoty Katolickiej, która zrzesza lokalne Kościoły tradycji starokatolickiej. Zwierzchnikiem Ekumenicznej Wspólnoty Katolickiej i biskupem Kościoła w Polsce jest bp Piotr Elder Hickman. Reformowany Kościół Katolicki w Polsce jest zdecydowanym przeciwnikiem aborcji, ale nie zgadza się na odrzucenie kobiet, które dopuściły się przerwania ciąży. Społeczeństwo polskie coraz bardziej się laicyzuje.

 

Podziekowania dla pani Doroty Kani i jej wspolredaktorow,ktorzy odwazyli sie zlustrowac towarzystwo dziennikarkie bez zadnych ustaw rzadowych,jesli chodzi tych wszystkich ujawnionych POuczajaczych,krtykujucych i ublizajacych nam wczesniej we wszystkich mediach POd patronatem, Donadlda histeryka-faryzeusza to mozna bylo domniemywac,ze sa umoczeni i spiewaja jak im graja, dlatego tez jeszcze raz duze dzieki pani Dorocie Kani ,potrwierdzily sie nasze przypuszczenia bo czyz ludzi czysci czujacy po polsku dopuszczali by sie takich zniewag.Apropo pana Cieszewskiego przedewszystkim nie pracuje w Polsce nie piastuje zadnych stanowisk publicznych jedynie co odwazyl sie POdwazyc dowody Anodiny i kamaryli Laska.

0 Komentarzy

Nie ma jeszcze komentarzy

Twój komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.